نسخه دمو (نمایشی) از فریمورک گلاویژ برای تست و آزمایش کاربری (تمامی اطلاعات آزمایشی است)

خبر

نسخه دمو (نمایشی) از فریمورک گلاویژ برای تست و آزمایش کاربران منتشر شد

نسخه دمو
شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد با بهره‌گیری از بهترین فن‌آوری‌های حوزه طراحی و برنامه‌نویسی پورتال، فریمورک مدیریت محتوای پورتال با نام «گلاویژ»، با امکان 100% شخصی‌سازی را پیاده‌سازی نموده است
1398/12/29 اخبار آریا وندیداد 269شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد با بهره‌گیری از بهترین فن‌آوری‌های حوزه طراحی و برنامه‌نویسی پورتال، فریمورک مدیریت محتوای پورتال با نام «گلاویژ»، با امکان 100% شخصی‌سازی را پیاده‌سازی نموده و این امکان را برای کارفرمایان محترم فراهم می‌سازد تا پاسخ‌گوی تمامی نیازمندی‌های سازمان‌ها بدون هیچ‌گونه محدودیتی باشد.

به کارگیری فریمورک «گلاویژ» با انعطاف‌پذیری بالای خود در طراحی پورتال این امکان را فراهم می‌آورد که سیستم به صورت پویا با امکان نمایش صحیح روی دستگاه‌های مختلف با سایز نمایش متفاوت طراحی و تولید گردد. دسترسی سریع به اطلاعات، تهیه گزارشات مدیریتی، بروزرسانی سریع و ساده اطلاعات، مدیریت کاربران و رفتارهایشان جزو امکاناتی است که این فریمورک برای مدیران و راهبران پورتال فراهم می‌آورد.

به جهت سهولت، سرعت و عدم تکرار اطلاعات در سیستم‌های مختلف سازمانی، پورتال طراحی شده می‌تواند از قابلیت ارتباط با انواع سیستم‌ها و نرم‌افزارهای دیگر سازمان پشتیبانی نماید، که این مورد به صورت سفارشی و شخصی‌سازی با توجه به سیستم‌های موجود در هر سازمان قابل پیاده‌سازی است.

نسخه دمو
نسخه دمو
اریا وندیداد
ثبت کننده:آریا وندیداد
تاریخ ثبت:1398/12/29
موضوع: اخبار آریا وندیداد
تعداد بازدید:269

تا کنون دیدگاهی نوشته نشده، اولین نفر باشید که دیدگاهش را بیان می کند.

دیدگاه شما

کاربر گرامی خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید:
• لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
• دیدگاه های ارائه شده پس از بازبینی منتشر می‌شود.
• آدرس ایمیل در سایت نمایش داده نمی شود.